[[FoRuM TüRK]] HoŞGeLDiNiZ..

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[[FoRuM TüRK]] HoŞGeLDiNiZ..

En Yeni Paylaşım Platformu..Gençlerin Mekanı!

C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu

---PaTRoN---
    ---PaTRoN---
    Admin
    Admin

Erkek
    İş/Hobiler : Site Sahibi&Kurucu&Admin
    Ruh Hali : C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu Eglenc10
    Tuttuğu Takım : C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu Besikt10
    Madalyalar : C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 2c86f87e84e0330c97a7945abd3f976d
    Kullanıcının Hediyeleri : C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu Cars48x48oq2

Rep Sistemi
    Aktiflik:
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu Img_left1000/1224C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu Empty_bar_bleue  (1000/1224)
    Başarı Puanı:
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu Left_bar_bleue1000/1224C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu Empty_bar_bleue  (1000/1224)
    Güçlülük:
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu Img_left1000/1224C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu Empty_bar_bleue  (1000/1224)

Mesaj C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu

Mesaj tarafından ---PaTRoN--- Cuma Kas. 07, 2008 1:02 am

Arkadaşlar Mini Nuke Kurulumu Hakkında Bir Kaynak Buldum Umarım İşinize Yarar

Öncelikle aşağıda yazan adreslerden birinden asp destekli bir host alacağız..

www.websamba.com
    www.domaindlx.com
    www.7host.com
    www.webhostme.com
    www.manqso.com
    www.ourweb.to
    www.freeinfocenter.net
    www.portalworlds.net
    http://swifthost.homeunix.net

Tercihim www.domaindlx.com .Domaindlx'de bir sorun var band sorunu,bu sorun yüzünden pek tercih etmiyorum..Ama yeni başlayanlar için ideal bir server..

Öncelikle elimizde bir 1.8 freehost sürümü lazım..Daha gelişmiş olan,özellik olarak 1.8.2 ye benzeyen ve benim daha çok hoşuma giden sürüm olan 1.8 freehost full scriptini http://www.miniex.net adresinden indiriyorsunuz..

Şimdi gerekli ayarları yapmamız lazım..Yani yönetim paneli giriş şifre,db nosu falan değiştirmek gibi..

Sürümü masa üstüne indirdiğinizi var sayarak devam ediyorum..Sürümü masaüstümüze çıkarıyorsunuz..

Ben bu iş için Winzip 9.0 kullandım..ftp://ftp.download.com/pub/win95/utilities/filecomp/winzip90.exe İndirin ve programı kurun..

Kurulum bitince serial isteyecek..İşte resimlerle crack..
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 14ns
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 27ri
    Sürümü masaüstümüze çıkarıyorsunuz..
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 32wi
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 41ic
    Sürüm masaüstünüze klasör şeklinde açılmış olmalı..Sonra klasöre girin ve ilk girişdeki "DB" isimli klasör içindeki data.asp dosyasına sağ tıklayın.. "Birlikte aç"dan "Program Seç" e tıklayın..Şimdi gelen listeden bildiğimiz "Not Defterini" seçin..Dosya not defterinde açılmış olacaktır..Karşımıza baya bir kod çıkması lazım..Doğaldır telaşlanmayın..
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 59ho
    data.asp yi açtık..İşte devamı...
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 64kw
    Sonra db klasörü içindeki işlemleri yapıyoruz...
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 77sy
    Pc'deki işimiz bitti..Her şeyi kapatıp çıkın..

İşimiz bitti..Şimdi bu hostda ftp desteği olmadığı için dosyaları zip leyip siteye göndereceğiz..Zip leyip gönderdikten sonra host kendiğilinden zip i açıp dosyaları listeler..Onun için winzip kullanacağız..

Resimlerle devam...
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 81vu
    Şimdi www.domaindlx.com dan bir alan alıp ve sitenizi buraya kurmaya karar verdiğiniz..Evet http://members.domaindlx.com/asmain.aspx linki tıklayın ve formu doldurun..Yalnız mail adresinizi doğru verin...Çünkü mailinize gelecek bir linki tıklamadan sitenizi yapmaya başlayamıyorsunuz..Evet mailize gelen linke tıkladınız..Sonra siteye giriş yapıyorsunuz..

Sonrasını resimlerle anlattım zaten..
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 95la
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 103xi
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 117bz
    Upload işlemi bitti..
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 128us
    Şimdi kurulum aşaması için klasörleri listeliyoruz...
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 138bt
    Setup işlemine geçiyoruz...
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 148jv
    İşte setup.asp yi bulduk..
    C: Resimli Mini Nuke 1.8 Kurulumu 166qd
    setup.asp dosyasının silinmesi..

Ve işte sitemiz kuruldu!!

Kurulum bittikten sonra;

www.yonlendir.com
    www.dot.tk
    www.smartdots.com
    www.yonver.com

adreslerinden birinden kendinize ücretsiz bir domain alarak sitenizi yönlendirebilirsiniz..

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 2:14 pm